PapierowyPies.pl
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
KSIĄŻKA
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Katalog

Książka A-Z

OPIS PRODUKTU

19.04.2016, 15:50
 • Poziom A0 - A1
 • Format 6 x 9 cm
 • ISBN 978-83-7788-509-3
 • Data wydania 2015-11
 • Seria wydawnicza Fiszki SCHOOL

OCENA

Angielski Fiszki SCHOOL Etap 2 Do you enjoy watching action films?
Lekcje angielskiego Cię nudzą? Masz już dość wkuwania list słówek, tymczasem test szóstoklasisty coraz bliżej? Wypróbuj wygodniejszy i skuteczny sposób nauki - ucz się z Fiszkami SCHOOL! Ich twórcy uczynili wszystko, co tylko jest możliwe, by uczynić naukę przyjemniejszą.

Fiszki SCHOOL to kompleksowy system nauki angielskich słówek i zdań dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Zestaw "Do you enjoy watching action films?" uczy 300 najważniejszych słówek i konstrukcji gramatycznych z zakresu szkoły podstawowej, których znajomość jest wymagana na teście szóstoklasisty.

Atrakcyjne, ilustrowane fiszki pomagają szybko zapamiętać słówka, a przykładowe zdania pokazują ich prawidłowe użycie w kontekście i przy okazji prezentują najważniejsze struktury gramatyczne.

Dołączony do zestawu program komputerowy (do pobrania) zawiera liczne ćwiczenia, gry oraz nagrania wszystkich słówek i zdań w wykonaniu profesjonalnych lektorów ? wyłącznie native speakerów.

Przekonaj się, że nauka języka obcego może być przyjemnością!

Fiszki SCHOOL to:
- 300 słówek i zwrotów użytych w kontekście
- nagrania wszystkich słówek w wykonaniu native speakerów
- program komputerowy z ćwiczeniami do utrwalania poznanego słownictwa

Autorką ilustracji jest Małgorzata Wysocka.

Zestaw fiszek jest drugą częścią serii Fiszki SCHOOL. W serii ukazał się również etap I: Fiszki SCHOOL "I like strawberries"

W pudełku znajdziesz specjalną podstawkę, dzięki której nauka z fiszkami stanie się jeszcze wygodniejsza! Złóż podstawkę zgodnie z instrukcją poniżej.


RECENZJA

Jesteś w wieku 10-13 lat? A może język angielski Cię nudzi, bądź masz problemy z jego przyswojeniem? Lubisz kolorowe obrazki, łatwe zdania i motywację przez zabawę? W takim razie fiszki, o których za chwilkę napiszę słów więcej, będą dla Ciebie odpowiednie. A jeśli masz więcej, niż 13 lat, to nie patrz na napis na opakowaniu. Jeżeli to będzie bodziec, który zmotywuje Cię do nauki, to wykorzystaj go! Idź za głosem serca, wykorzystaj impuls, sięgnij po bezbolesny sposób i na spokojnie wpadnij w wir niesamowitej zabawy jaką jest nauka języka obcego.


Fiszki School Angielski Etap II to 300 słówek i zdań wymaganych na teście szóstoklasisty. Fiszki na poziomie A0-A1 są większego formatu, niż standardowe fiszki Wydawnictwa Edgard, z racji ich obrazkowej, kolorowej formy. Każda fiszka opatrzona jest kolorowym obrazkiem, który przedstawia zawarte na fiszce słowo. A każde słowo wbudowane jest także w proste zdanie takie jak np. island -> Jane lives on an island and she has to take a boat to school, France -> Where were you last month? I was in France, czy the news -> My parents always watch the news.


W pudełku znajdziemy także kod, który pozwoli pobrać nam nagrania słówek i zdań z tłumaczeniami oraz program z ćwiczeniami i opcją tworzenia playlisty, trzy przekładki, które pokazują, które słówka i zdania już opanowaliśmy i są "a piece of cake", których się uczymy -> "practice makes perfect", a które są dla nas czarną magią -> "mumbo jumbo". W zestawie znajduje się także mała książeczka z instrukcją jak korzystać z fiszek a także z gramatyką w pigułce. Z kilkoma podstawowymi zasadami, które powinno się wraz z nauką utrwalić i przyswoić.


Z czystym sumieniem polecam ten zestaw, mimo że na poziomie początkującym byłam lata temu, jak i lata temu byłam w odpowiednim przedziale wiekowym. Mimo wszystko jestem zachwycona fiszkami i serdecznie je polecam młodszym uczącym się, ale także tym właśnie, którzy tracą nadzieję na opanowanie języka i chcieliby wrócić do podstaw i przebrnąć przez nie bezboleśnie. Warto spróbować! Może taka forma nauki okaże się Waszym wybawieniem?


Przekonaj się, że nauka języka obcego może być przyjemnością!


Paulina Chmielewska

Komentarze

Ostatnie     recenzje

Imprezy

Nowości

FILM
KSIĄŻKA
MUZYKA
GRY

Konkursy

Newsletter

Chcesz wiedzieć więcej niż inni? Tylko w naszym Newsletterze dowiesz się wszystkiego z pierwszej ręki!
» dzierżawa ekspresów do kawy
» automaty vendingowe
» Duzeka.pl
» Tottenham Hotspur
» szkarlatyna - jak leczyć u dzieci?

 • Moda
 • Sprzęt
 • Wywiady

Nasze     Patronaty

Madzia i Pirat na tropie baśniowej przygody
Szalona wyobraźnia, rozpierająca radość oraz ciekawość tego, co nieznane, tajemnicze i...

Po
    sąsiedzku

"Margo" Tarryn Fisher
W Bone jest dom. W domu mieszka dziewczyna. W dziewczynie mieszka ciemność?
Nasze recenzje
Przygody kota Filemona - Marek Nejman, Sławomir Grabowski
Po ostatnich, dorosłych książkach, przyszedł czas na propozycję dla najmłodszych!
Mercy In Your Eyes
Caraval - Stephanie Garber
Gdy przeczytałam opis, książka skojarzyła mi się z piękną powieścią ?Cyrk nocy? spod pióra Erin Morgenstern ...
Zapatrzona w książki
Największe uniesienie i największy upadek
 Kiedy znajdziesz kogoś, kto rozśmieszy Cię w chwili, w której twoje serce chce płakać- trzymaj się go. Będzie tym, który zmieni twoje życie
niekończące się marzenia
To skomplikowane Julie
Mam ogromną nadzieje, że kolejna opinia do tego właśnie tytułu nie zniechęci potencjalnych czytelników. Miałam jeszcze troszkę odczekać z opisaniem
"Alive/ Żywi" Scott Sigler
Na początku poznajemy główną bohaterkę. Chciałbym napisać o niej coś więcej, ale nie jestem w stanie - czytelnik wie tylko to, co ona sama, czyli... praktycznie nic.
Książkowy raj od drugiej strony
"Inferno" Dan Brown
Robert Langdon budzi się w szpitalu we Florencji. Nie pamięta, jak się tu znalazł i dlaczego. Lekarze informują go, że został postrzelony i cudem uszedł z życiem. Naukowiec nie bardzo rozumie, czemu k
Nasze recenzje
Naśladowcy - Ingar Johnsrud
Miłośnicy skandynawskiego kryminału, którzy są obyci z tym gatunkiem literackim wiedzą, kim jest Jo Nesb? czy Stieg Larsson.
Czytam więc żyję
Edward Strun - Wolność Urojona
Zdarza się Wam czasem usiąść i pomyśleć nad życiem? Ale tak naprawdę pomyśleć i zastanowić się, co my tak naprawdę robimy i dokąd zmierzamy?
More Julie
O dwóch takich, którzy byli magami (Jonathan Strange
Seriale na podstawie książek są albo naprawdę przeciętne, albo wyjątkowo interesujące. Do tej pierwszej kategorii możemy wrzucić Pretty Little Liars, Pami&
Na zimowy i letni wieczorek
Wygraj "Cudownie tu i teraz"!
Cześć,Na mogagat.pl jeszcze przez trzy dni trwa konkurs, w którym do wygrania dwa egzemplarze książki "Cudownie tu i teraz". Zapraszam!KONKURS
Nasze recenzje
Konkurs październikowy
Z okazji wczorajszego dnia nauczyciela (wstyd, że zapomniałyśmy), publikujemy spóźniony konkurs :P Zadanie: Jaka książka nadaje się dla nauczyciela? Może
FAKTY DO KUPY - 1003 CIEKAWOSTKI DO PRZETRAWIENIA NA OSOBNOŚCI
„Fakty do kupy” wydane przez wydawnictwo Pascal nie są typową książką. Jest to zbiór 1003 ciekawostek do przetrawienia na osobności. Występuj
,,Ostatni dzień lata" Joyce Maynard
Książkę otrzymałyśmy od Asi z okazji roku bloga Sisters92. Postanowiłam się więc z nią zapoznać.Czytaj więcej »
Książkowy raj od drugiej strony
"Przypadkowe szczęście" Abbi Glines
Abbi Glines to powieściopisarka, która ma na swoim koncie kilka hitów. Jedną z jej powieści jest Przypadkowe szczęście, które w 2014 roku wydało wydawnictwo Pascal.
"Plaga samobójców" Suzanne Young
Zdawać by się mogło, że dystopijny szał powoli przemija. Po kinowym sukcesie "Igrzysk śmierci", powieści tego typu opanowały półki księgarni.
Waniliowe czytadła
"Ten jeden rok", Gayle Forman - fascynująca i głęboka podróż z Willemem
Po pierwszej części kolejnej kultowej mini-serii Gayle Forman, przyszedł czas na kontynuację - Ten Jeden Rok.
Decode Books
Co ostatnio przeczytałam...
Stęskniłam się za pisaniem. Naprawdę :) Ale nie mam weny na pisanie recenzji, tak dawno tego nie robiłam, że nie wiem, czy jeszcze pamiętam, jak się to robi :D
Books are Mirror of the soul
Stosik jesienny ~30~
Witajcie Kochani już w jesiennych klimatach! U Was też taka pogoda w kratkę? Przynajmniej jeszcze liście jeszcze nie spadają...Przychodzę dziś do Was ze stosikiem, w
Magiczny Świat Książki
"Jak pies z owieczką" - Hanna Łącka
Poznajcie Halę - małą, uroczą owieczkę, która dzięki wrodzonej ciekawości uczy się poznawać otaczający ją świat oraz samą siebie.
facebook