REDnacz
Finaliści 10. edycji Bazgroła
Stało się! Po przeczytaniu tylu prac, że... ho-ho, ustaliliśmy listę finalistów, czyli osób zaproszonych na finał w Warszawie, spośród których wybierzemy zwycięzców głównych nagród i poszczególnych kategorii.
Wybór, jak co roku, był niezwykle trudny (szczególnie w kategorii gier), wiemy bowiem ile pracy kosztowało każde dziecko przygotowanie swojego dzieła. Niestety nie byłoby możliwe nagrodzenie wszystkich! Pamiętajcie jednak - bez względu na to czy znajdziecie się na poniższej liście czy nie - wszyscy jesteście wielcy i zasługujecie na gratulacje! Wszystkich zapraszamy też na finał i na Warszawskie Targi Książki, którym nasz finał towarzyszy. Osoby wymienione poniżej, chcące pojawić się w Warszawie prosimy o potwierdzenie swojej obecności i wysłanie tej informacji z imienną listą finalistów i osób towarzyszących na maila (chodzi o przygotowanie paczek z nagrodami i dyplomów - osobom nieobecnym lub tym, którzy nie prześlą informacji o swojej obecności będą one wysyłane pocztą w późniejszym terminie): bazgrol@duzeka.pl. Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowiem osobiście - tel. 731-429-881

Wszystkie informacje dotyczące finału pojawią się w osobnym komunikacie.

Wszyscy uczestnicy, którzy nie zostali wymienieni mają prawo ubiegać się o imienny dyplom w wersji elektronicznej - wystarczy podać swoje dane i wysłać na adres mailowy podany powyżej.

Prosimy też o sprawdzenie poprawności danych - na ich podstawie zostaną wypisane dyplomy.

Finaliści:

1. Weronika Pitura (7), Karolina Jasińska (8), Gabriela Dzika (9), Julia Bulicz (7), Aneta Nazar (8) - SP Nr 3 Tomaszów Lubelski

2. Amelia Lipińska (14) - Jelenia Góra

3. Paulina Kosydor (14), Aleksandra Wiesiołek (14) - Lubin

4. Antonina Patelska (13) - Warszawa

5. Hania Skikiewicz (6), Karol Skikiewicz (10), Monika Skikiewicz (mama), Arek Skikiewicz (tata) - Kleszczewo

6. Lena Laskowska (8), Zosia Krawczyk (13), Magda Sławińska (14), Hania Krawczyk (10), Marysia Adach (9), Julia Laskowska (11), Antek Wdzięczny (9) - Centrum Rozwoju Dziecka OSESEK, Grodzisk Mazowiecki

7. Marysia Tichoniuk (14 - prawie) - Hajnówka

8. Gabriela Czerwińska (8), Katarzyna Czerwińska (8), Maja Hemerling (9), Magdalena Lipińska (9) - Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Książenice

9. Anita Filipiak (14), Natalia Pokrywa (14), Magdalena Rataj (10), Jędrzej Michalak (11), Norbert Wojciechowski (13), Iga Walendowska (11), Marta Popiel (11), Gabriela Krakowska (13), Faustyna Blandzi (13) - Szkoła Podstawowa Nr 7 - Ostrów Wielkopolski

10. Idalia Bittel (10) - Mosina

11. Jakub Kopyciński (15 - syn), Renata Kopycińska (mama) - Opole Lubelskie

12. Pola Łubkowska (13 - córka), Monika Łubkowska (mama) - Włodawa

13. Malwina Migawa (12), Julia Rzeźnicka (12 - grafika) - Żukowo

14. Bruno Zych (12) - Książenice

15. Zuzanna Gołębiowska (14), Milena Łobacz (12), Karolina Szewczyk (12), Anna Sidoruk (14), Oliwier Bruchacki (10) - Szkołą Podstawowa Nr 3 - Włodawa

16. Martyna Florek (17), Amelia Jonarska (16) - Brzozów

17. Basia Chociaj (10), Monika Chociaj (mama) - Raszyn

18. Alicja Powiecka (13) - Knurów

19. Kazimiera Woźniak (61 - babcia), Filipek Woźniak (9) - Wola Radziszowska

20. Aleksandra Grzywna (11), Wiktoria Grzywna (11), Szymuś Grzywna (3), Aleksandra Grzywna (11), Anna Grzywna (mama) - Myszków

21. Maciej Serżysko (14), Agnieszka Sawicz (mama), Paweł Flieger - Witkowo

22. Paulina Gruszecka (13) - Żółtańce Kolonia

23. Irena Egiert (8), Monika Skikiewicz (ciocia z ramienia wujka, który jest mężem - mega)

24. Nikola Chodinow (12) - Warszawa

25. Aleksandra Nowak (14), Ewelina Wyrostek (14) - Żółtańce Kolonia

26. Kinga Kaczmarek (12) - Ostrów Wielkopolski

27. Karolina Nadstazik (10), Inka Tyluś (1) - Szczecinek

28. Aleksandra Bodzon, Bartłomiej Szulc (18) - Niepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji ADYS - Piastów

29. Paulina Majewska, Ewa Majewska (mama) - Lublin

30. Weronika Bachura (11) - Warszawa

31. Kamil Kosior (9), Janusz Kosior (tata), Piotr Kosior (8), Agnieszka Kosior (mama), Tomasz Kosior (8), Mikołaj Stańko (10) - Szkoła Podstawowa Nr 2 - Przeworsk

32. Karolina Strawa (10), Bogusz Batyra (10), Mateusz Goliszek (10), Sebastian Szczucki (10), Zofia Gajdzińska (11), Pola Gieroń (10) - Szkoła Podstawowa Nr 2 - Opole Lubelskie

33. Julia Makowska (15), Kinga Zielich (15), Adrian Mikołajski (12) - Szkoła Podstawowa - Duczymin

34. Antonina Pałgan (13), Artur Ślaga (13), Emilia Ślaga (13), Maria Skowronek (13), Gabriela Szczypka (12), Zuzanna Szczypka (12) - Szkoła Podstawowa - Kasina Wielka

35. Weronika Bortnik (11), Anna Izdebska (11), Szymon Flis (7), Sylwia Flis (mama), Beata Rumanek (13), Rafał Steczuk (13), Łukasz Samborski (10), Małgorzata Mielniczuk (nauczycielka), Oliwia Jabłońska (8), Barbara Jabłońska (mama), Aleksandra Koszałka (10), Wiktoria Koszałka (10), Wiktoria Judczyc (10), Błażej Pajer (10), Anna Pajer (mama) - Szkoła Podstawowa w Strupinie Dużym

36. Zofia Kożuch (12), Nikola Kęska (12), Klaudia Cabała (12) - Szkoła Podstawowa - Kasina Wielka

37. Emilia Widajewicz (14), Natan Lewandowski (10), Lena Kukla (8), Maja Dziatkowiak (16), Wiktoria Rosicka (16) - Społeczna Szkoła POdstawowa Lubin

38. Anna (mama), Mateusz (13), Jakub (9) Rymkiewiczowie - Częstochowa

39. Zofia Daszuk (12), Ewelina Daszuk (ciocia), Hania Kowalska (13) - Żółtańce Kolonia

40. Magdalena Śniegocka, Magdalena Rataj (9), Wiktoria Depiak (9), Laura Grzeszczyk (9), Wiktoria Głodek (9), Wiktoria Calik (9), Julianna Grzeszczyk (9) - Szkoła Podstawowa Nr 7 - Ostrów Wielkopolski

41. OLiwia Janas (10) - Książenice

42. Ewa Bartkowiak (babcia), Nadia Bartkowiak (11) i Oliwier Bartkowiak (7) - Bydgoszcz

43. Aleksandra Widajewicz (15) - Lubin

44. Bartłomiej Degórski (18) - Gniezno

45. Celina Winczowska (16) - Górki

46. Nina Malicka (12), Antoni Poliszczuk (12), Katarzyna Zamarlik (rodzic), Milena Zamarlik (11) - Niepubliczna Szkoła Podstawowa Pro Futuro - Warszawa

47. Małgorzata Rist (13) - Wrocław

48. Halszka Mlosek (11) - Książenice