REDnacz
Audiobook z 4. edycji Bazgroła!
Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości czy dobrze wykorzystujemy czas przeznaczony do przygotowań 4. edycji Bazgroła, to ta wiadomość powinna rozwiać jego wszelkie wątpliwości. Otóż najlepsze bajki nadesłane na naszą akcję zostaną przeczytane przez Dariusza Jakubowskiego i wydane w postaci okolicznościowego audiobooka dla wszystkich laureatów.
Dariusz Jakubowski (ur. 26 października 1959 w Warszawie) - polski aktor filmowy i teatralny jest wiceprezesem Związku Artystów Scen Polskich. 
Popularność przyniosły mu role w serialach "Ekstradycja", "Wiedzmin", "Na dobre i na złe". Brał udział także w serialach dokumentalnych Bogusława Wołoszańskiego, między innymi w "Tajemnicy twierdzy szyfrów".
Aktor działa w obronie praw zwierząt. Angażuje się w akcje na rzecz lepszego ich traktowania, np. "Zerwijmy łańcuchy". Konferencja nt. respektowania praw zwierząt w Pałacu Prezydenta RP z udziałem pierwszej damy.

Pan Dariusz wziął również udział w naszej akcji Po prostu czytam.

Czynimy starania, by znaleźć jeszcze jedną lub dwie osoby, które wspólnie z p. Dariuszem przeczytają najlepsze utwory. O szczegółach informować będziemy na bieżąco na portalu jak i za pośrednictwem profilu na Facebooku.