REDnacz
Gotowce: Monika Jaworowska-Duchlińska
Kolejną osobą, która odpowiedziała na prośbę podesłania grafik do wykorzystania przez uczestników, którzy nie mogą znaleźć sobie partnera, jest Monika Jaworowska-Duchlińska.
Pani Monika urodziła się 02.04.1969 w Olsztynie. Od 1987 roku studiowała na ASP w Poznaniu min. w pracowniach: rysunku prof. Bogdana Wegnera, malarstwa prof. Jacka Waltosia, litografii prof. Lucjana Mianowskiego, ilustracji prof. Grzegorza Marszałka, plakatu prof. Waldemara Świerzego. Dyplom 1992. Od 1993 studiowałam na ASP w Krakowie na Podyplomowym Studium Scenografii Teatralnej i Telewizyjnej u prof. Andrzeja Krauze-Majewskiego i prof. Jerzego Skarżyńskiego. W roku 1996 pracowałam w ITI Film Studio (realizacja reklam). 

Projektuje i realizuje scenografie oraz kostiumy do przedstawień teatralnych. Uprawia malarstwo, rysunek (ilustracje do książek i rysunek satyryczny), projektuje wnętrza, plakaty, okładki książek, kartki, foldery, zaproszenia, a dziś dołączyła do naszej akcji!

Pani Monika podesłała kilka luźnych grafik, ale może uda się Wam wykroić z tego jakąś niesamowitą historię! Uruchomcie wyobraźnię!

Wywiad z p. Moniką na Papierowym Psie przeczytacie TUTAJ.

Co to są gotowce? Wyjaśnienie znajdziecie TUTAJ.