REDnacz
Ja Bazgrolę, czyli sportowcy też czytają / piszą bajki!
Stało się już tradycją, że nasz konkurs wspierają sportowcy. Tak jest i w tym roku!
Jako pierwsi i mamy nadzieję nie ostatni na naszą prośbę odpowiedzieli koszykarze Trefla Sopot (na nich zawsze można liczyć)! Oczywiście zwróciliśmy się i do innych klubów, trzeba jednak wziąć pod uwagę, że zaczął się okres urlopowy, a przecież sportowcy to też ludzie.

Informację kto odpowiedział na naszą prośbę wsparcia Bazgroła będziemy uzupełniać na bieżąco, a na razie z przyjemnością informujemy, że zawodnicy Trefla nie tylko stworzą duety autorskie z małymi kibicami swojego klubu, ale przygotowują wiele innych niespodzianek - będą między innymi obecni podczas 5. finału Bazgroła na Stadionie Narodowym podczas Warszawskich Targów Książki w 2014 roku!

Już wkrótce więcej informacji ze sportowo-leteracko-plastycznego frontu!

A OTO ZESPOŁY, KTÓRE WSPARŁY BAZGROŁA:

   

Wsparcie dla Bazgroła zadeklarowali nie tylko przedstawiciele sportów zespołowych lecz i indywidualnych, i to nie tylko z naszego kraju, lecz również zza granicy!

Kikkan Lewis Randall (ur. 31 grudnia 1982 w Salt Lake City w stanie Utah) - amerykańska biegaczka narciarska, dwukrotna medalistka mistrzostw świata oraz zdobywczyni Małej Kryształowej Kuli w klasyfikacji sprintu.