Finaliści 7. edycji Bazgroła

17 kwietnia 2016, 21:27
Finaliści 7. edycji Bazgroła
Wybrać te najlepsze było niezwykle trudno - i to nie są jakieś dyplomatyczne wykręty. Wiedząc ile czasu i energii ich autorzy poświęcili na stworzenie swoich dzieł było nam niezwykle trudno i niezręcznie wykluczać je z konkursu. Podobnie było wtedy, gdy prace nie spełniały jakichś formalnych warunków (nagminny był brak płyt z nagranym tekstem). Ale udało się - oto grupa 61 duetów i uczestników indywidualnych, którzy przeszli do kolejnego etapu.

Wszystkich uczestników Bazgroła zapraszamy już dziś na finał i wręczenie nagród (prosimy o potwierdzanie obecności - dla wszystkich musimy zarezerwować wejściówki na targi), który odbędzie się 20 maja br. w godz. 14.00-15.50 w sali Rzym na Stadionie Narodowym podczas trwania Warszawskich Targów Książki. Więcej szczegółów dotyczących uroczystości (program i zaproszeni goście) podamy już wkrótce.

Wszystkie osoby z podanej poniżej listy otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe! Pozostali uczestnicy (po finale) będą mogli wystąpić o dyplomy w wersji elektronicznej (wystarczy na adres mailowy bazgrol@duzeka.pl wysłać listę nazwisk i ewentualnie nazwę placówki).

A oto tegoroczni finaliści (prosimy o sprawdzenie danych, gdyż na podstawie tej listy wypisywane będą dyplomy - na ewentualne poprawki czekamy pod adresem bazgrol@duzeka.pl):

- Agata Zygmunt (l. 12) i Alicja Zygmunt (l.10) - Sadki
- Oliwia Kropska (l. 11) i Michalina Wojciechowska (l. 11) - Sadki
- Oliwia Mróz (l. 10) i Oliwier Stachniuk (l. 10) - Strupin Duży
- Roksana Sadowska (l. 7) i Marcin Sadowski (l. 36) - Strupin Duży
- Magdalena Bukowska (l. 15) i Emilia Gajuk (l. 15) Strupin Duży
- Joanna Mazur (l. 8,5) i Nikola Momot (l. 8) - Strupin Duży
- Joachim Okarmus (l. 9) i Magdalena Tytuła (mama) - Kraków
- Karina Kryszałowicz (l. 16) i Magdalena Szalińska (l. 16) - Objazda
- Natalia Cybulska (l. 16) - Włocławek
- Dawid Olszewski (l. 10) - Wąbrzeźno
- Pola Jasica (l. 9) i Maciej Jasica (tata) - Kraków
- Karolina Szaniawska (l. 18) - Biała Podlaska
- Joanna Majkowska (l. 6) i Aleksandra Majkowska (mama) - Nadole
- Marcelina Wawrzyńczak (2 lata i 9 miesięcy) i Marta Kaszuba (mama) - Gdańsk
- Aleksandra Fecio (l. 7) i Maria Samuszonek (l. 6) - Wrocław
- Martyna Klimecka (l. 11) i Marzena Klimecka (mama) - Gołkowice
- Wioleta Berg (l. 16) i Martyna Migawa (l. 15) - Żukowo
- Zuzanna Kwiecińska (l. 8) i Magdalena Kwiecińska (ciocia) - Łady
- Monika Sacharuk (l. 17) i Katarzyna Witkowska (nauczyciel) - Warszawa
- Karol Skikiewicz (l. 6,5) i Hania Skikiewicz (l. 3) - Miłosław
- Klaudia Warczygłowa (l. 8) i Monika Skikiewicz (Miłosławskie Centrum Kultury)
- Natalia Sawicka (l. 12) i Beata Sawicka (mama) - Karczmiska
- Weronika Jeleniewska (l. 12), Natalia Jeleniewska (l. 9), Dominika Jeleniewska (l. 5), Zuzanna Stankiewicz (l. 11), Izabela Stankiewicz (l. 15), Karolina Ciborowska (l. 15), Aleksandra Szczęsna (l. 11) i Aleksandra Lipińska (stażystka GOK) - Krypno
- Magdalena Kosik (l. 13), Aleksandra Zaparta (l. 14) - Łaziska
- Julia Kloc (l. 13) i Julia Markiewicz (l. 13) - Włodawa
- Martyna Myszkiewicz (l. 6) i Marcin Myszkiewicz (tata) - Września
- Zuzanna Łaszcz (l. 10) i Kinga Łaszcz (mama) - Duisburg (Niemcy)
- Kinga Pietrusiak (l. 11) i Weronika Konopka (l. 11) - Gliwice
- Julia Wojtaś (l. 9) - Damno
- Amelia Lipińska (l. 11) i Amelia Lipińska (l. 11) - Jelenia Góra
- Klara Szanser (l. 12) i Agata Pyszkiewicz (l. 12) - Słupno
- Paulina Cieplińska (l. 13) i Patrycja Gałkiewicz (opiekunka - kuzynka) - Częstochowa
- Amelia Igielska (l. 10) i Sebastian Igielski (opiekun) - Smolnik
- Maciej Serżysko (l. 11) i Paweł Flieger (wujek) - Witkowo
- Gabriela Mościan (l. 9) - Wrocław
- Joanna Tarasiuk (l. 12) i Monika Tarasiuk (mama) - Biała Podlaska
- Emilia Łagun (l. 9) i Monika Żałud (l. 9) - Lubin
- Nadia Nogaś (l. 18) i Amelia Nogaś (l. 6) - Tychy
- Marta Koll (l. 14) - Zabrodzie
- Konrad Badowski (l. 3) i Małgorzata Badowska (l. 29) - Bydgoszcz
- Hanna Chmielewska (l. 8) i Julia Chmielewska (l. 8) - Namysłów
- Gracjan Lasak (l. 15) - Żnin
- Ksawery Ślęczka (l. 9) - Wieliczka
- Gracjan Lasak (l. 15) - Żnin
- Pola Hiramatsu i Kasia Molendys (Japonia)
- Gabriela Ziółkowska (l. 12) i Alicja Pilatowska (l. 12) - Mirosławiec
- Milena Kozieł (l. 8) i Agnieszka Gużda (mama) - Głubczyce
- Dominika Wiciak (l. 8) i Agnieszka Wiciak (mama) - Głubczyce
- Roch Pogwizd (l. 6) i Maja Pogwizd (l. 10) - Kraków
- Lenka Gitler (l. 7) i Gabriela Koleśniak-Gitler (mama) - Ścinawa
- Dorota Witecka (l. 7) i Zuzanna Labiszak (l. 7) - Leśna
- Szymon Krężalek (l. 8) i Aneta Krężałek (mama) - Dukla
- Marcin Dziedzic (l. 12) i Małgorzata Dziedzic (mama) - Dukla
- Olga Chmielewska (l. 5,5) i Anna Chmielewska (mama) - Namysłów
- Mikołaj Bąkowski (l. 4) i Robert Bąkowski (tata) - Szubin
- Zosia Skała (l. 4) i Joanna Skała (mama) - Szubin
- Paulina Wolanin (l. 4) i Justyna Wolanin (mama) - Radymno
- Łucja Wolanin (l. 9) i Justyna Wolanin (mama) - Radymno
- Wioletta Jóśk (l. 13) i Joanna Karpińska (l. 26 - kuzynka) - Słupno
- Amelia Grudzińska (l. 11) i Martyna Grudzińska (mama) - Słupno
- Amelia Jonarska (l. 13) i Martyna Florek (l. 14) - Górki
- Wiktoria Grzywna (l. 8) i Anna Grzywna (mama) - Myszków

Szkoły i biblioteki walczące o tytuł Najbardziej Zabazgrolonej Placówki 2016 roku:
- Szkoła Podstawowa Nr 2 w Gryfinie
- Biblioteka Zespołu Szkół w Strupinie Dużym
- Szkoła Podstawowa w Piasecznie
- Zespół Szkół Społecznych w Lubinie
- Zespół Szkół Publicznych w Chylicach
- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 w Suwałkach

Kanał YT