Finał 8. edycji Bazgroła

24 maja 2017, 12:54
Finał 8. edycji Bazgroła
Choć poziom literacki i graficzny jak zwykle był niezwykle wysoki, to ze względu na małą liczę pozycji przypisanych do kilku kategorii (lub brak wybitnie wybijających się dzieł) w tym roku nie przyznaliśmy nagród w kategoriach: wykorzystanie gotowca, najlepsze fotografie, wykorzystanie techniki komputerowej i dzieło wspólne.

A oto lista tegorocznych zwycięzców:

Najlepszy tekst:
- Maciej Serżysko
Najlepsze grafiki
- Marcelina Wawrzyńczak
Najlepszy komiks
- Franciszek Hurda
Książka artystyczna
- Emilia Łagun i Monika Żołud
Najbardziej zabazgrolona placówka
- Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy Pień
Kategoria fantastyczna
- Maciej Serżysko

Wszystkich finalistów, chcących otrzymać nagrody rzeczowe i dyplomy prosimy o przesłanie adresu wysyłki na mail: bazgrol@duzeka.pl. Jako że zbliżają się wakacje, a z powodu dużej liczby wysyłek, część paczek będzie wysyłana w tym okresie - prosimy o uwzględnienie ewentualnych nieobecności - paczki mogą do nas wrócić i ich odbiór i ponowna wysyłka zwiększy koszt wysyłki dwukrotnie.

Przypominamy też, że uczestnicy spoza listy finalistów mogą prosić o dyplom w wersji elektronicznej. Wystarczy na e-mail: bazgrol@duzeka.pl wysłać listę nazwisk uczestników, pomocników, koordynatorów i placówek biorących udział w 8. edycji.

Wszystkich zapraszamy już teraz do wzięcia udziału w kolejnej edycji, w której przygotowane będzie kilka zmian (np. podział wiekowy uczestników), nowe kategorie, wymiana starych i jak zwykle stos nagród. Pierwsze informacje zapewne pojawią się już po wakacjach!

Zdjęcia z finału 8. edycji Bazgroła możecie zobaczyć na profilu konkursu.

Kanał YT