Dziś premiera Skylanders Imaginators

14 października 2016, 18:37,
Dziś premiera Skylanders Imaginators
Stworzona przez Toys For Bob gra Skylanders Imaginators pozwala graczom rozwinąć skrzydła wyobraźni i stworzyć tętniące życiem kreacje w zupełnie nowej przygodzie pełnej zagadek, bitew, z wciągającą fabułą i zupełnie nowym zestawem bohaterów oraz czarnych charakterów.
 
- Pragnąc podzielić się magią tworzenia Skylanderów, w tym roku postanowiliśmy dać graczom możliwość urzeczywistnienia wytworów ich wyobraźni jak nigdy dotąd - powiedział Josh Taub, starszy wiceprezes Activision Publishing. - Marka Skylanders obejmuje cieszącą się uznaniem serię gier wideo, serię zabawek, a teraz nowy serial animowany Skylanders Academy produkcji Netflix. Jesteśmy dumni z tego, że udało nam się stworzyć tak wspaniałe uniwersum, które wpłynęło na los fanów na całym świecie.

Wraz z premierą Skylanders Imaginators mamy przyjemność zaprezentować nową aplikację mobilną powiązaną z grą - Skylanders™ Creator - która pozwoli graczom tworzyć własne kreacje w dowolnej chwili i dowolnym miejscu! Aplikacja zawiera te same narzędzia do tworzenia postaci co konsolowa gra Skylanders Imaginators. Gracze mogą stworzyć swoich Imaginatorów od podstaw lub w magiczny sposób przenieść postaci stworzone na konsoli do aplikacji, wykorzystując specjalną technologię audio! Aplikacja pomaga graczom wyrazić ich pomysłowość i fascynację Skylanderami. Skylanders Creator jest dostępny do pobrania na platformach z aplikacjami dla urządzeń mobilnych z systemami iOS i Android.
 
Zachęcamy Portal Masterów do udziału w Skylanders #CreatorContest. Poczynając od 24 października, gracze, którzy podzielą się swoimi kreacjami w mediach społecznościowych i oznaczą post specjalnym hashtagiem, będą mogli wygrać własnego Skylandera wydrukowanego w technologii 3D.
 
Skylanders Imaginators z pewnością będzie jedną z najbardziej rozchwytywanych gier dziecięcych sezonu. Niedawno Skylanders Imaginators została laureatem prestiżowych nagród w kategorii "Best Family Game" na dwóch największych na świecie targach gier wideo - Electronic Entertainment Expo (E3) oraz Gamescom.
 
Nowa gra z serii daje graczom niedostępne wcześniej opcje tworzenia. Od teraz fani mogą wybierać spośród różnych utworów muzycznych i używać ich przy tworzeniu swoich Imaginatorów. Wśród dostępnych pozycji znajdują się utwory znane z audycji ?A State of Trance? autorstwa znanego producenta muzyki EDM i didżeja Armina van Buurena. Style muzyczne pozwalają graczom w zabawny sposób wyrazić osobowość ich Imaginatorów i dopasować do indywidualnego stylu gry.
 
Akcja Skylanders Imaginators toczy się w odległej przeszłości, kiedy Starożytni używali tajemniczej mocy zwanej "Magią Umysłu" do tworzenia Skylands. Dzięki tej mocy urzeczywistniali wszystko, co zrodziła ich wyobraźnia! Jednak wkrótce zdali sobie sprawę, że będąc w złych rękach, moc ta może się okazać niebezpieczna. Dlatego też ukryli ją gdzieś daleko, tak aby nigdy nie została użyta w niewłaściwy sposób. Kaos, poznawszy ten starożytny sekret, ponownie uwolnił ?Magię Umysłu? w Skylands. Teraz używa mocy do tworzenia armii Doomlanderów - armii, jakiej świat nie widział! Dlatego to Portal Masterzy i stworzeni z pomocą ich wyobraźni Skylanderzy muszą powstrzymać Kaosa i jego armię Doomlanderów, zanim będzie za późno. By wspomóc w ich wyszkoleniu, Eon wysyła swych najlepszych mistycznych wojowników wszech czasów - Senseiów!
 
Dodatkowo w Skylanders Imaginators gościnnie występują dwa znane indywidua - Crash Bandicoot i jego zaciekły wróg, Dr Neo Cortex. Dołączają oni do grona Skylanders Sensei jako w pełni grywalne postacie. Gra zawiera dedykowany fanom Crasha poziom Thumpin Wumpa Islands, który jest swego rodzaju hołdem dla ikony gier lat 90.

Skylanders™ Academy, animowany serial komediowy inspirowany serią gier o Skylanderach, zadebiutuje na platformie Netflix 28 października. Pełen dobrego humoru serial Skylanders Academy zapewni wspaniałą rozrywkę dzieciom w różnym wieku. Serial produkcji Netflix ukaże się w 13 odcinkach dostępnych w 190 krajach. Premiera drugiego sezonu planowana jest na koniec 2017 roku.

Skylanders Imaginators można nabyć m.in. na cdp.pl. Gra obsługuje ponad 300 Skylanderów z poprzednich odsłon serii.

nowości

film
Mój książę z bajki
Mój książę z bajki
Omar Sy („Nietykalni”, „Samba”), Bérénice Bejo (&bdq...
Scooby-Doo: Wesołego Halloween!
Scooby-Doo: Wesołego Halloween!
Nadeszło ulubione święto Scooby-Doo i Kudłatego! Fałszywe potwory i mnóstwo słodycz...
książka
Jak ratowaliśmy Wigilię
Jak ratowaliśmy Wigilię
Pełna świątecznych tradycji opowieść w 25 rozdziałach do czytania w każdy grudniowy wiecz&...
Goście na Boże Narodzenie
 Goście na Boże Narodzenie
Nadchodzi Boże Narodzenie. Kot Findus nie może się doczekać ubierania choinki, przygotowyw...
muzyka
Future Nostalgia
Future Nostalgia
"Future Nostalgia" to drugi studyjny album angielskiej piosenkarki Duy Lipy. ...
Śpiewanki Piosenki Dla Dzieci
Śpiewanki Piosenki Dla Dzieci
Lista utworów 1. DZIK JEST DZIKI 2. ZUZIA, LALKA NIEDUŻA 3. stary niedźwiedź 4....
gry
Obecność
Obecność
Jest XXV wiek. Minęło wiele pokoleń od czasu, kiedy ludzkość zdecydowała się na ucieczkę w...
Bankrut
Bankrut
NEGOCJACJE, KRZYKI I GWAR JAK NA TARGU!W tej grze nie czekasz na swoją kolejkę, wszyscy gr...

Kanał YT