PapierowyPies.pl
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
KSIĄŻKA
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Artykuły

Artykuły - film
REDnacz
LADY GAGA
Chłopcy łapali mnie i wrzucali do kosza na śmieci. Towarzyszące im dziewczyny widząc mnie chichotały i mówiły: "Czy ty płaczesz? Jesteś żałosna!"
Te wspomnienia utkwiły głęboko w mej pamięci, nawet głębiej niż mi się wydawało. Nawet teraz, po tylu latach czasem powracają.

DEMI LOVATO
Byłam przezywana i zastraszana z powodu swojej tuszy. Ciągle słyszałam, że jestem za gruba, a kiedyś powstała nawet z tego powodu petycja "Wszyscy nienawidzą Demi Lovato". Te przeżycia spowodowały moje zaburzenia pokarmowe, z którymi borykałam się jeszcze kilka miesięcy temu.

JESSIE J
W szkole dzieci często rzucały we mnie kamieniami. Nazywano mnie "Alien" lub "Królik Bugs" (z powodu moich zębów).
To nie było i nie jest przyjemne, ale takie zachowanie rówieśników świadczy, że jest się kimś wyjątkowym, wystającym poza normę. Mnie pomogła muzyka. To dzięki niej i tym przeżyciom powstała piosenka "Who's Laughing Now" ("I kto się teraz śmieje").

TAYLOR SWIFT
W szkole byłam stale obrażana i ośmieszana przez grupkę najbardziej popularnych dziewczyn. Doszło do tego, że i inne dzieciaki przestały się do mnie odzywać. Było to przykre, ale z drugiej strony dzięki temu siedziałam w domu i ćwiczyłam grę na gitarze!

REBECCA BLACK
W moim przypadku piosenka, która zapewniła mi sukces stała się powodem drwin z mojej osoby. Ludzie na mój widok krzyczęli: "Hej, Rebecca - zgadnij jaki dziś dzień?".
Być może wcześniej nie poradziłabym sobie z takim zachowaniem, ale teraz nauczyłam się nie dopuszczać do siebie takich przejawów ludzkiej zawiści.

SELENA GOMEZ
Nigdy nie byłam popularnym dzieckiem w szkole. Miałam dwójkę przyjaciół z którymi trzymałam się z dala od reszty. Nie wspominam dobrze szkolnego czasu. Zanim trafiłam do branży rozrywkowej często byłam celem czyichś drwin.

EMINEM
Zmieniałem szkołę dwa lub trzy razy do roku. "Nowy" stale przeżywa ciężkie chwile. Byłem bity w łazience, na korytarzu, popychany na szafki. Poza tym będąc białym polubiłem "czarną" muzykę. Inni tego nie rozumieli i starali się wybić mi tę fascynację z głowy.

MADONNA
Chłopcy nazywali mnie w szkole "Włochatym potworem", bo na złość wszystkim nie robiłam sobie makijażu, nie goliłam sobie pach, nie dbałam o fryzurę. Dopiero mój nauczyciel baletu, który był gejem, wprowadził mnie do środowiska artystów, które mnie zaakceptowało i w którym czułam się dobrze.

Jak sami widziecie nawet największe gwiazdy doświadczały przejawów czyjejś bezrozumnej nienawiści. Takiego zachowania nic nie tłumaczy i nie wolno go akceptować. Dlatego reagujcie! Jeśli doświadczacie przemocy lub jesteście jej świadkami powiedzcie o niej nauczycielowi, rodzicom lub skorzystajcie z kontaktów zamieszczonych na stronach, do których linki znajdują się po lewej stronie tytułu. Nie bądźcie bierni, bo bierność rozzuchwala agresorów i potęguje nienawiść! Nie jesteście sami!

I na koniec posłuchajcie piosenki "Who's Laughing Now" Jessie J, która jest wspomnieniem jej złych szkolnych przeżyć.

FILMKomentarze

Ostatnie     recenzje

Imprezy

Nowości

FILM
KSIĄŻKA
MUZYKA
GRY

Konkursy

Newsletter

Chcesz wiedzieć więcej niż inni? Tylko w naszym Newsletterze dowiesz się wszystkiego z pierwszej ręki!
» dzierżawa ekspresów do kawy
» automaty vendingowe
» Duzeka.pl
» Tottenham Hotspur
» szkarlatyna - jak leczyć u dzieci?

 • Moda
 • Sprzęt
 • Wywiady

Nasze     Patronaty

Po
    sąsiedzku

"Margo" Tarryn Fisher
W Bone jest dom. W domu mieszka dziewczyna. W dziewczynie mieszka ciemność?
Nasze recenzje
Przygody kota Filemona - Marek Nejman, Sławomir Grabowski
Po ostatnich, dorosłych książkach, przyszedł czas na propozycję dla najmłodszych!
Mercy In Your Eyes
Caraval - Stephanie Garber
Gdy przeczytałam opis, książka skojarzyła mi się z piękną powieścią ?Cyrk nocy? spod pióra Erin Morgenstern ...
Zapatrzona w książki
Największe uniesienie i największy upadek
 Kiedy znajdziesz kogoś, kto rozśmieszy Cię w chwili, w której twoje serce chce płakać- trzymaj się go. Będzie tym, który zmieni twoje życie
niekończące się marzenia
To skomplikowane Julie
Mam ogromną nadzieje, że kolejna opinia do tego właśnie tytułu nie zniechęci potencjalnych czytelników. Miałam jeszcze troszkę odczekać z opisaniem
"Alive/ Żywi" Scott Sigler
Na początku poznajemy główną bohaterkę. Chciałbym napisać o niej coś więcej, ale nie jestem w stanie - czytelnik wie tylko to, co ona sama, czyli... praktycznie nic.
Książkowy raj od drugiej strony
"Inferno" Dan Brown
Robert Langdon budzi się w szpitalu we Florencji. Nie pamięta, jak się tu znalazł i dlaczego. Lekarze informują go, że został postrzelony i cudem uszedł z życiem. Naukowiec nie bardzo rozumie, czemu k
Nasze recenzje
Naśladowcy - Ingar Johnsrud
Miłośnicy skandynawskiego kryminału, którzy są obyci z tym gatunkiem literackim wiedzą, kim jest Jo Nesb? czy Stieg Larsson.
Czytam więc żyję
Edward Strun - Wolność Urojona
Zdarza się Wam czasem usiąść i pomyśleć nad życiem? Ale tak naprawdę pomyśleć i zastanowić się, co my tak naprawdę robimy i dokąd zmierzamy?
More Julie
O dwóch takich, którzy byli magami (Jonathan Strange
Seriale na podstawie książek są albo naprawdę przeciętne, albo wyjątkowo interesujące. Do tej pierwszej kategorii możemy wrzucić Pretty Little Liars, Pami&
Na zimowy i letni wieczorek
Wygraj "Cudownie tu i teraz"!
Cześć,Na mogagat.pl jeszcze przez trzy dni trwa konkurs, w którym do wygrania dwa egzemplarze książki "Cudownie tu i teraz". Zapraszam!KONKURS
Nasze recenzje
Konkurs październikowy
Z okazji wczorajszego dnia nauczyciela (wstyd, że zapomniałyśmy), publikujemy spóźniony konkurs :P Zadanie: Jaka książka nadaje się dla nauczyciela? Może
FAKTY DO KUPY - 1003 CIEKAWOSTKI DO PRZETRAWIENIA NA OSOBNOŚCI
„Fakty do kupy” wydane przez wydawnictwo Pascal nie są typową książką. Jest to zbiór 1003 ciekawostek do przetrawienia na osobności. Występuj
,,Ostatni dzień lata" Joyce Maynard
Książkę otrzymałyśmy od Asi z okazji roku bloga Sisters92. Postanowiłam się więc z nią zapoznać.Czytaj więcej »
Książkowy raj od drugiej strony
"Przypadkowe szczęście" Abbi Glines
Abbi Glines to powieściopisarka, która ma na swoim koncie kilka hitów. Jedną z jej powieści jest Przypadkowe szczęście, które w 2014 roku wydało wydawnictwo Pascal.
"Plaga samobójców" Suzanne Young
Zdawać by się mogło, że dystopijny szał powoli przemija. Po kinowym sukcesie "Igrzysk śmierci", powieści tego typu opanowały półki księgarni.
Waniliowe czytadła
"Ten jeden rok", Gayle Forman - fascynująca i głęboka podróż z Willemem
Po pierwszej części kolejnej kultowej mini-serii Gayle Forman, przyszedł czas na kontynuację - Ten Jeden Rok.
Decode Books
Co ostatnio przeczytałam...
Stęskniłam się za pisaniem. Naprawdę :) Ale nie mam weny na pisanie recenzji, tak dawno tego nie robiłam, że nie wiem, czy jeszcze pamiętam, jak się to robi :D
Books are Mirror of the soul
Stosik jesienny ~30~
Witajcie Kochani już w jesiennych klimatach! U Was też taka pogoda w kratkę? Przynajmniej jeszcze liście jeszcze nie spadają...Przychodzę dziś do Was ze stosikiem, w
Magiczny Świat Książki
"Jak pies z owieczką" - Hanna Łącka
Poznajcie Halę - małą, uroczą owieczkę, która dzięki wrodzonej ciekawości uczy się poznawać otaczający ją świat oraz samą siebie.
facebook