Bazgroł nominowany do Słoneczników 2017

19 sierpnia 2017, 23:06
Bazgroł nominowany do Słoneczników 2017
Wszystkich, którzy zechcą zagłosować na konkurs, zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie, gdzie nasza akcja wystawiona jest na przedostatniej pozycji w pierwszej kategorii inicjatyw warszawskich. Ale jak powiada pismo: "Przedostatni będą pierwszymi, bo ostatni zapomną o włączonym żelazku w domu".

Przyznam, że docenienie i pojawienie się Bazgroła w tak zacnym gronie jest już dużym osiągnięciem. Choć kilku głosów podziwu i szacunku wysłuchałem od uczestników konkursu (za które w pas się kłaniam czapką do ziemi, po polsku), to docenienie mojego corocznego wysiłku przez ludzi z branży, czyli codziennych autorów portalu czasdzieci.pl jest wyróżnieniem szczególnym (tym bardziej, że Bazgroł przez sporą część instytucji państwowych i inicjatyw społecznych, mających promować książki i czytanie, jest zwyczajnie ignorowany).

Przypominam, że każdy z Was może zagłosować na Bazgroła i spełnić marzenie otrzymania statuetki Słoneczników 2017. Starczy wejść na stronę plebiscytu i postawić na mój konkurs krzyżyk (dosłownie, nie w przenośni!).

Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie głosy!

TUTAJ znajdziecie ankietę Słoneczników!
Bazgroł - pierwsza kategoria (JĘZYK) pozycja przedostatnia!

Kanał YT