Finał 9. edycji Bazgroła

7 maja 2018, 17:04
Finał 9. edycji Bazgroła
JAK WEJŚĆ NA BAZGROŁA

Bazgroł jest jedną z imprez towarzyszących Warszawskim Targom Książki więc wejście na terene Stadionu Narodowego, na którym odbywa się ta impreza gwarantuje wejście na finał konkursu. Organizatorzy targów przeznaczyli dla finalistów i ich gości pulę wejściówek, ale żeby je otrzymać trzeba zaczekać do godz. 11.00-12.00 w sobotę, kiedy zjawię się z nimi w Warszawie. Wystarczy wtedy zadzwonić pod numer 731-429-881. Jeśli ktoś przyjedzie wcześniej i chce wejść na Stadion nie czekając na darmowe wejściówki może kupić bilet w kasach przy wejściu głównym. 

Cennik biletów:
- bilet normalny jednorazowy - 15 zł
- bilet ulgowy jednorazowy - 5 zł
- bilet rodzinny jednorazowy - 25 zł

Bilet ulgowy - za okazaniem legitymacji:
- emeryci i renciści

Bilet rodzinny:
- dwoje dorosłych + 1-3 dzieci do lat 18-tu (dzieci powyżej 12 roku życia proszone są o okazanie legitymacji szkolnej)

PAMIĘTAJCIE ŻE:

Wstęp wolny we wszystkie dni targowe mają:
- zorganizowane grupy dzieci i młodzieży szkolnej i akademickiej - po dokonaniu rejestracji na stronie twojbilet24.pl
- dzieci poniżej 12 roku życia
- seniorzy po 70 roku życia (po okazaniu dowolnego dokumentu z datą urodzenia)
- osoby z widoczną niepełnosprawnością, także w towarzystwie opiekuna
- osoby bezrobotne, zarejestrowane w Urzędzie Pracy m.st. Warszawy, po okazaniu dokumentu potwierdzającego
- dziennikarze i blogerzy, po dokonaniu rejestracji na stronie twojbilet24.pl

Pamiętajcie też, że oprócz Bazgroła i ślubu księcia Wilhelma i Catherine Middleton w sobotę dzieje się wiele innych ciekawych rzeczy! Skorzystajcie z obecności na WTK i wyciśnijcie ten dzień jak cytrynę!

TUTAJ znajdziecie listę wydarzeń na WTK, a TUTAJ listę obecnych na targach autorów.

TUTAJ możecie zobaczyć listę wydawnictw, które wystawiają się na Stadionie Narodowym, a klikając na zamieszczone poniżej mapki gdzie są na terenie targów umiejscowione!

Jeśli zostajecie w Warszawie na niedzielę, spytajcie po finale o wejściówki, może jeszcze coś zostanie i będę mógł Wam je dać!KTO DOSTANIE NAGRODY

Wszyscy finaliści, którzy zapowiedzieli swoją obecność na finale Bazgroła otrzymają nagrody rzeczowe (mam nadzieję, że nie będą nimi rozczarowani) i dyplomy. Zwycięzcy poszczególnych kategorii dyplomy i większą torbę nagród rzeczowych, a zwycięzcy Bazgroła czeki pieniężne. Jeśli zwycięzcy poszczególnych kategorii i zwycięzcy Bazgroła nie zostaną wyłonieni, przeznaczone na ten cel nagrody rzeczowe zostaną dodane do puli nagród dla tegorocznych finalistów, a czeki pieniężne przesunięte na kolejną edycję Bazgroła.

Nagrody i dyplomy dla finalistów nieobecnych w Warszawie zostaną wysłane pocztą.

Uczestnicy konkursu, którzy nie znaleźli się w grupie finałowej mogą prosić o przesłanie dyplomu w wersji elektronicznej - zgłoszenia: bazgrol@duzeka.pl

Pełną listę finalistów i ich gości, obecnych podczas finału, znajdziecie TUTAJ, (.doc) TUTAJ (.odt) i TUTAJ (.txt). Sprawdźcie czy jesteście, żeby potem nie było niespodzianek!

Kanał YT